نام من بی باک است: بررسی فیلم انیمیشن Netflix
با چند پیچ ​​و تاب برای بهره گیری از ادویه داستان ، My Name is Impavido است که همه در مورد کمدی اجباری و مشتی سکانس با سوخت آدرنالین فاقد نوآوری است.

نام من Fearless است ، از سال 2020 و به کارگردانی کوری ادواردز ، یک محصول اصلی نتفلیکس است که دارای فضاهای بسیار ضعیف و توسعه به همان اندازه بی اثر است. این داستان بین دو جهان تنظیم شده است: این مجموعه محبوب ترین بازی ویدیویی را در بین کودکان به تصویر می کشد - Planet Master ، با ابرقهرمانان و فاتحان شیطانی جهان - و واقعیت محدود رید (مای رابینز) ، دانش آموز دبیرستانی که این برای مدرسه کاربرد ندارد و فقط به عبور از سطوح پیچیده تری از Planet Master فکر می کند. این دو بعد به زودی با قهرمان بازی ، Captain Lightspeed (Jadakiss) برخورد می کند ، که به رید درباره یک واقعه فاجعه بار هشدار می دهد: دکتر شیطانی Arcannis (میگوئل J. Pimentel) جوهر قدرت کاپیتان را مستقیماً از او می گیرد سه فرزند ، در خانه رید پنهان شده اند. آخرین چالش سرنوشت ساز قبل از اتمام بازی در سیاره زمین رخ خواهد داد.

نام من Impavido است: هدف آن رو به پایین است ، با ایده های کمی و دخالت کم
نام من بدون ترس فیلم Netflix است

عنوان Netflix محدود به معرفی ما در زمینه ای بیش از این آشنا است ، قهرمانان عدالت با هدف نجات کهکشان و ماجراجویان بالقوه انسانی با ویژگی های پنهان هستند. این غذا به صورت سرد و با پشت سر هم اتفاقات از پیش تعریف شده و با تأثیر عاطفی کم سرو می شود. رید یک فرد بی ادب و ناامید کننده است که با استفاده از نام مستعار Impavido ، خود را در دنیای دیجیتال حبس می کند. این کنتراست به زودی آشکار می شود ، در حالی که فرد ویژگی های برنده خود را ابراز نمی کند زیرا او تمام قدرت خود را برای ضرب و شتم هیولاها ، بیگانگان و رئیسان در سیاره استاد به کار می گیرد.

وقتی بازی در واقعیت پیش می رود ، رید از ملانی (یارا شهیدی) ، دوست دبیرستانی خود با شخصیت و روحیه سازگاری قوی ، کمک می گیرد. زوجی که می توانند یک ساعت اضافی دیگر از سرگرمی های خالص خود را ارائه دهند ، اما برای پیشرفت در بین کارهای بسیار قابل پیش بینی که از قبل در فیلم تنظیم شده است ، حداقل بازی را می کنند. با وجود سه فرزند کوچک Captain Lightspeed ، فیلم با درج اتصالات غیر قابل مقاومت در لبه های چوبی و نمایش قدرت های استثنایی ، گاهاً اوج می گیرد. با حرکت قطب نما در سطح روایی ، تکامل ناگهانی شخصیت اصلی انسان و پشتیبانی به موقع از Lightspeed فرش قرمز را برای درگیری نهایی اجتناب ناپذیر با دکتر آرکانیس به راه انداخته و نتایج قانع کننده ای ندارد.

انیمیشن انتظارات را برآورده نمی کند
نام من بدون ترس فیلم Netflix است

استودیوی My Name is Fearless is Feyray Animation ، واقع در بروکلین ، نیویورک. بخش فنی کارهایی را انجام می دهد که برای اقتصاد یک فیلم انیمیشن از اهمیت اساسی برخوردار است. باید در برابر نقاط عطف خارق العاده و آگاهی و موقعیت قاطع برای غلبه بر محدودیت های خود حیرت زده ، افسون کند و شما را مبهوت کند. اینطور نیست با عنوان Netflix شما با سرعت متوسط ​​و با گیربکس اتوماتیک حرکت می کنید ، داستانی را بدون ابتکار عمل و پیشرفت ضعیف و کمی تمایل به استفاده حداکثری از شخصیت های داخل به ما می دهید. دنیای بازی Planet Master پیشینه ای مبهم و هرگز مشخص ندارد و شخصیت شروری که باید از او ترسید ، در اهداف و شوخی هایی که بر زبان می آورد ، رقت انگیز است.

مداخلات کمیک مانند ژنرال Blazerhatch (اتحادیه گابریل) ، مسئول کشف رمز و راز موجود در مورد ظهور بشقاب پرنده ها و تهدیدهای بیگانه ، می تواند یک فانوس دریایی معجزه آسا در شب تلقی شود. با آگاهی از موقعیت مسخره ای که در اختیار دارد ، کار نیروهای نظامی نشان داده شده در فیلمهای فاجعه بار یا فیلمهای هیولایی درهم و برهم را کوچک می شمارد. نتیجه تا حدی خنده دار است ، اما کاملاً منطبق بر توسعه ماجراجویی پشتیبانی شده توسط شخصیت های برجسته با جذابیت تجدیدنظر پذیر نیست. این یک فرصت تلف شده واقعی است که شامل مدت زمان بیش از حد برای آنچه از نظر محتوا به ما ارائه می دهد ، است.

اخبار جهان: وسترن پوشیده شده توسط تام هنکس در یک تریلر فاش می شود

فیلم Hearts on fire: Creed II

جنایات در خانواده: بررسی فیلم سباستین شیندل

نام من بی باک است: بررسی فیلم انیمیشن Netflix

Time Trap: نقد و بررسی فیلم توسط بن فاستر و مارک دنیس

The Wrong Day: نقد و بررسی فیلم با بازی راسل کرو

پرستار کودک: ملکه قاتل - بررسی فیلم نتفلیکس

، ,های ,یک ,فیلم ,بازی ,کند ,است ، ,نام من ,است که ,می گیرد ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فانوس ashora-alirezagolrangian آکادمی ادوردز ghabeshishein 13 درباره من مجله کافی ها گود مووی neff netlike